Hey, this photo is © Martin Vitek


Možností, jak udělat radost blízkým, je mnoho. Stále častěji vítězí nehmotné dárky. Fotografie, či přesněji fotografování patří mezi zážitky, ze kterých ale navíc zůstanou i vzpomínky v podobě krásných fotografií.
Obdarujte vaše blízké okamžiky, kdy se bude vše točit kolem nich, kdy budou středem pozornosti, ale zároveň se budou cítit příjemně a do několika dní po focení získají zpracované fotografie v digitální podobě.

Poukazy lze využít nejen na portrétní fotografii, ale i na rodinné foto, či fotografie dětí (např. i s rodiči) a další druhy focení, u kterých se doladí alternativní rozsah individuálně.

V případě zájmu zajistím i tisk fotografií na v současné době nejkvalitnější fototiskárně za příjemné ceny (velikost fotografie max. 60 cm na kratší(!) straně). Tisknout lze jak na fotografický papír, tak na strukturované plátno. Ceny tisků se odvýjejí podle velikosti a materiálu.

Můžete vybírat mezi dvěma poukazy a to v hodnotě 3.000,- Kč (až 2 hodiny fotografování, ze kterého vzniknou 4 upravené fotografie) nebo v hodnotě 5.000,- Kč (až 3 hodiny fotografování, ze kterého vznikne 7 upravených fotografií).

V případě zájmu vám může být k dospozici výborná vizážistka (samotné líčení v hodnotě 1.000,- Kč / osobu).

Po přijetí platby vytisknu dárkový poukaz s unikátním číslem a jménem obdarovaného. Lze ale také vyrobit „slepý“ poukaz, na který dopíšete jméno příjemce sami. Takto vyhotovené poukazy lze získat buďto zasláním v PDF elektronickou cestou nebo fyzicky na poštovní adresu.

Pro objednání pište na email photo@martinvitek.com a uveďte hodnotu voucheru a způsob doručení s potřebným kontaktem.

Děkuji a těším se na setkání.